GDA/ WG CC Üyeliğimiz var. (Gesamtverband der Aluminiumindustrie e.V. / Working Group of Continuous Casting )

Alman Alüminyum Federasyonu alt çalışma grubu olarak kurulan sürekli döküm firmalarının oluşturduğu çatı bir kuruluş olup bu teknolojinin gelişimi için  yapılan çalışmalar paylaşılmaktadır.

İ.T.Ü. - İ.U. – Fatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi / Aluteam - Hochschule Schmalkalden University of Applied Sciences Fakultät Maschinenbau University

İş birliği yaptığımız bu üniversiteleri ile Tubitak ve Avrupa Birliği Destekli Proje Hazırlıklarımız sürmektedir.

TMMOB / UCTEA Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası / Chamber of Metallurgical and Materials Engineers IMMC 2016 Danışma Kurulu Üyeliği (18. International Metallurgy and Materials Congress)

Firmamız; sektörel çatı kuruluş olan MMO nın organize ettiği fuarın etkin bir şekilde gerçekleşebilmesi için sektörel tecrübe ve bilgilerimizi paylaşmak adına danışma kurulu toplantılarına katılmaktadır.

TALSAD üyeliği

TALSAD üyeliğimiz ile birlikte alüminyum sektöründeki en güncel bilgiler, gerektiğinde sunulan veriler ilk yassı üreticisi olan Teknik Alüminyum’un yurt içi ve yurt dışındaki pazarlarda etkin olmasına katkıda bulunmaktadır.

GALSİAD üyeliği

Alüminyum sektöründeki bu girişimci birlikteliği sağlayan dernekteki üyeliğimiz sayesinde özellikle yurtiçindeki Alüminyum sanayicilerinin beraber hareket ederek, teknolojik, ekonomik konularda bilgi birikiminin paylaşılması ve güncel bilgilerin ışığında iç ve dış pazarlarda etkin rol olmasını sağlamaktadır.

WGM / Alman Stokist Birliği destekleyici üyeliği

İhracat payımızın yüksek olduğu Almanya’daki etkinliğimiz, bu dernek üyeliğimiz ile Almanya’daki pazarın yanı sıra Avrupa pazarının son durumunu, gelecek yılların tahminlerini güncel olarak takibini sağlamaktadır. Bu sayede sanayinin ve teknolojinin çok gelişmiş olduğu bu pazarı takip ederek, gelecekteki yatırımlar ve gelecekteki ürün segmentasyonunu sağlamamamızda bizlere büyük ölçüde fayda sağlamaktadır.