Teknik Alüminyum A.Ş. | Tekirdağ Valisi | Fabrika Ziyareti

Teknik Alüminyum Tekirdağ Valisi Enver SALİHOĞLU’nu Ağırladı

Teknik Alüminyum A.Ş. | Tekirdağ Valisi | Fabrika Ziyareti

Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Türk alüminyum endüstrisinin köklü kuruluşu Teknik Alüminyum’un Çorlu Üretim Tesisini 8 Ocak Cuma günü ziyaret etti.

Vali Salihoğlu’na Çorlu Kaymakamı ve Velimeşe OSB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kılıç’ın yanı sıra, Velimeşe OSB Bölge Müdürü Murat Tınar ve VOSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Elverdi’nin eşlik ettikleri ziyarete, Teknik Alüminyum Genel Müdürü Arbek Akay ev sahipliği yaptılar.

Üretim tesisinde incelemeler yapan heyet üyeler, Türk Metal Sendikası işyeri temsilcileri Turgay Çelik, Bayram Koç, Ezel Günay ve diğer çalışanlarla görüşmeler de gerçekleştirdiler. Tesis yemekhanesinde yenilen öğle yemeği sonrasında Salihoğlu ve beraberindekiler, Teknik Alüminyum Genel Müdürü Akay ve diğer yöneticilerle bölgenin ekonomik ve sanayi gelişimi ile sektörün durumu üzerine sohbet ettiler. Cuma öğleden sonralarını Tekirdağ’da bulunan sanayi tesislerinde incelemeler yapmaya ayıran Vali Salihoğlu, Teknik Alüminyum’un bölgedeki en önemli sanayi yatırımları arasında yer aldığını vurguladı.

tklmadm

About tklmadm